Jesteś członkiem Sieci i masz ciekawy materiał video, ale nie masz pieniędzy na jego wydanie?

W grudniu wydajemy swój materiał na DVD i mamy na to parę złotych. Na płycie zostanie trochę miejsca dla Waszych filmów dlatego jeżeli macie ochotę na wspólne wydawnictwo to prosimy o kontakt do 13 grudnia.

Płyta zostanie wydana w 100 egzemplarzach i zostanie rozdana przedstawicielom samorządów oraz śląskich i ogólnopolskich organizacji pozarządowych.

zobacz więcej


Dla Was się szkolimy i rozwijamy, a potem za darmo oddajemy to, co mamy najlepszego. Od grudnia br. dodatkowo nasze szeregi zasiliły się kilkoma Mobilnym Doradcami w Programie Sektor 3.0.

Doradcy mają za zadanie świadczyć nieodpłatną pomoc z szeroko rozumianych nowych technologii (www, FB, zakup sprzętu, grafika, itp.)

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się już dziś!

zobacz więcej


Film jest jedynym medium, które jest w stanie dotrzeć do każdego i jest popularny w każdej grupie wiekowej. Dlatego społecznicy coraz częściej sięgają po to narzędzie aby promować swoje cele i działania. Niestety sporej liczbie osób z „pozarządówki” ciągle wydaje się, że produkcja filmowa jest droga. Ona może taka być, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o następujące kosztochłonne czynniki:

 

zobacz więcej


Coraz częściej społecznicy chwytają za kamery – profesjonalne, półprofesjonalne, aparaty kręcące filmy i komórki. Kręcą nimi różne rzeczy – spoty, filmy, tutoriale i przekazy na żywo. Efekty są różne – jedne gorsze, drugie – lepsze. Niestety nie zawsze zaangażowanie i poświęcenie własnego czasu przekłada się na jakość produkcji. Od czego to zależy?

zobacz więcej