Miło nam poinformować, że 1 sierpnia rozpoczniemy realizację projektu „Profesjonalnie w Sieci” dofinansowanego w ramach FIO Śląskie Lokalnie.

Projekt „Profesjonalnie w Sieci” jest w całości realizowany wolontarystycznie, a w ramach niego zaplanowano:

  • zakup 20 leżaków do wypożyczania członkom Sieci, zakup maszyny do produkcji przypinek i aparatu instax, które będą do dyspozycji członków Sieci;
  • zakup programu do księgowania, abyśmy byli naprawdę profesjonalni.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

zobacz więcejNależysz do śląskich aktywistów społecznych podejmujących wspaniałe inicjatywy lokalne, lecz nie jesteś w stanie zbudować społecznego poparcia dla swoich idei w Internecie, ze względu na brak teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu produkcji filmów? „Kręcą Cię" filmy, ale nie wiesz jaki się zabrać za filmowanie?

Możemy temu zaradzić, oferując Ci 4-dniowy warsztat wyjazdowy, dzięki któremu podniesiesz swoje kompetencje z zakresu filmowania, montażu i videobloggingu, stając się tym samym „społecznikiem w sieci".

Ten warsztat nauczy Cię jak w prosty i tani sposób stworzyć doskonały film, który z sukcesem wypromuje Twoją inicjatywę społeczną. Nauczysz się również jak promować organizację w ciekawy i twórczy sposób i jak angażować innych do wspólnych videodziałań.

Jesteś zainteresowany i spełniasz poniższe wymogi? Zapisz się już dziś!

zobacz więcej


"Społecznicy w Sieci" to próba nowatorskiego podejścia do edukacji medialnej i obywatelskiej grupy 20 osób – Śląskich aktywistów społecznych, którzy podejmują wspaniałe inicjatywy lokalnie, ale nie są wstanie zbudować społecznego poparcia dla swoich idei w Internecie, ze względu na brak teoretycznej i praktycznej wiedzy z tego zakresu oraz ze względu na niewielkie umiejętności informatyczne.

zobacz więcej