Coraz częściej społecznicy chwytają za kamery – profesjonalne, półprofesjonalne, aparaty kręcące filmy i komórki. Kręcą nimi różne rzeczy – spoty, filmy, tutoriale i przekazy na żywo. Efekty są różne – jedne gorsze, drugie – lepsze. Niestety nie zawsze zaangażowanie i poświęcenie własnego czasu przekłada się na jakość produkcji. Od czego to zależy?

zobacz więcej



„Profesjonalnie w Sieci” jednym z najsympatyczniejszych projektów, jaki zrealizowaliśmy. I jeden z najlepszych. Efekty tego projektu to: sprawienie, że na twarzach prawie 500 osób dla których wyprodukowaliśmy wspaniałe magnesy i przypinki na Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach zagościł szeroki uśmiech. Kolejnym cudownym efektem działań było stworzenie wspaniałych stoisk wystawienniczych wyposażonych w atrakcyjne leżaki na 2 imprezach plenerowych, które odbyły się w naszym województwie.

zobacz więcej


Należysz do śląskich aktywistów społecznych podejmujących wspaniałe inicjatywy lokalne, lecz nie jesteś w stanie zbudować społecznego poparcia dla swoich idei w Internecie, ze względu na brak teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu budowania stron www?

Możemy temu zaradzić, oferując Ci 4-tygodniowy warsztat, efektem którego będzie zbudowanie Twojej pierwszej strony www w oparciu o szablon wordpress. Dzięki temu Twoja inicjatywa zaistnieje w sieci.

zobacz więcej