W dniu 21 kwietnia 2018 r. odbyło się Walne zebranie członków Śląskiej Sieci 3 sektora. Na zebraniu długo rozmawialiśmy o tym, co udało nam się zrobić w 2017 r. i o naszych dalszych planach na 2018 r. i na kolejne lata.

zobacz więcej


Zarząd Śląskiej Sieci 3 sektora zwołuje na dzień 21 kwietnia 2018 r. w Katowicach Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Miejsce Zebrania: Restauracja Zacisze ul. Ul. Żwirki i Wigury 29, Katowice. Rozpoczęcie zebrania nastąpi o godzinie 12:40 (pierwszy termin), drugi termin ustalono na godzinę 13:00 (jeżeli o 12:40 nie stawi się wystarczająca liczba Członków, Zebranie rozpocznie się w drugim terminie). Zakończenie Zebrania jest planowane na godzinę 14:30.

zobacz więcejNiektóre organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne chętnie sięgają po formę przekazu jaką jest wideo, a inne wręcz przeciwnie – unikają go mówiąc, że nie mają na to ani czasu, ani środków, ani nie widzą sensu takiego działania. Jednak, jak zauważa Artur Kurasiński w wywiadzie na portalu ngo.pl: „Ważnym trendem w świecie informacji będzie angażowanie za pośrednictwem wideo. Do 2020 roku liczba wszystkich danych wymienianych w internecie wzrośnie do 80% na rzecz danych związanych z filmami i filmikami. Ludzie są wzrokowcami, uwielbiają patrzeć i w ten sposób poznawać świat.”

Dla tych społeczników, którzy nie mają czasu i pieniędzy podpowiadamy: da się nakręcić doby film taniej niż myślicie.

 

zobacz więcej


Ten rok był dla nas rokiem zmian i dalszego intensywnego rozwoju. Rozwijamy się dzięki Wam i dla Was planujemy kolejne działania.  W przyszłym roku będziemy dalej rozwijali się medialnie i szukali nowych inspirujących pomysłów na działania. 

Zapraszamy do wpisywania się do Naszej Sieci. Wszelkie informacje związane z wpisami znajdują się na: http://www.slaskasiec.pl/do-pobrania 

Do siego!     

zobacz więcej