W inieniu Fundacji NoDrama zapraszamy na spektakl Teatru Forum pt. CYBERHOLIK.

Projekt o tym samym tytule ma na celu profilaktykę uzależnień od gier i Internetu w szkołach głównie na terenie miasta Katowice. Spektakl finałowy dla rodziców i mieszkańców zostanie wystawiony 2 czerwca 2017 r. w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” o godz. 18.00.

zobacz więcej


Nowoczesna, rozpoznawalna, wiarygodna – taka może być Twoja fundacja lub stowarzyszenie. Wiemy, jak ważna jest umiejętność biegłego posługiwania się nowymi mediami w NGO’s. Przygotowaliśmy szkolenie i program realizacji akcji promującej inicjatywę społeczną, które trafia w punkt potrzeb trzeciego sektora.

Wiosenna Akademia Nowych Mediów to intensywny kurs, wypełniony praktyczną wiedzą oraz inspirującymi case studies. W trakcie 4 dni szkoleniowych dowiesz się m.in. jak zaplanować niestandardową akcję promującą inicjatywę społeczną, jak włączyć elementy grywalizacji do działań społecznych, a także jak pisać, żeby być czytanym.

Po cyklu szkoleniowym chętni, będą mogli wziąć udział w konkursie na akcję promującą ich inicjatywę, w którym będzie można wygrać indywidualne wsparcie tutora w lepszym dopracowaniu swojego pomysłu oraz wsparcie finansowe na jego realizację.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się już dziś!

zobacz więcej


Drodzy przyjaciele, w imieniu organizatora imprezy - Stowarzyszenia Nasz Wodzisław zapraszamy na Wodzisławski Festiwal Kuglarzy. Zeszłoroczna premiera okazała się być, sukcesem więc  Stowarzyszenie Nasz Wodzisław podjęło się realizacji  tego Festiwalu w tym roku również :)

 

zobacz więcej


Od kwietnia jesteśmy na największej platformie funraisingowej. Będziemy zbierać pieniądze, aby kupić sprzęt, który będziemy Wam wypożyczać za darmo. Wspierajcie Nas robiąc zakupy. W tej grze wygrywa każdy.
 

zobacz więcej


Z przyjemnością informujemy, że nasz pomysł na projekt, którego celem jest edukacja medialna i promocja śląskich inicjatyw obywatelsko-pozarządowych uzyskał dofinansowanie w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

zobacz więcej