Ten rok był dla nas rokiem zmian i dalszego intensywnego rozwoju. Rozwijamy się dzięki Wam i dla Was planujemy kolejne działania.  W przyszłym roku będziemy dalej rozwijali się medialnie i szukali nowych inspirujących pomysłów na działania. 

Zapraszamy do wpisywania się do Naszej Sieci. Wszelkie informacje związane z wpisami znajdują się na: http://www.slaskasiec.pl/do-pobrania 

Do siego!     

zobacz więcejJesteś członkiem Sieci i masz ciekawy materiał video, ale nie masz pieniędzy na jego wydanie?

W grudniu wydajemy swój materiał na DVD i mamy na to parę złotych. Na płycie zostanie trochę miejsca dla Waszych filmów dlatego jeżeli macie ochotę na wspólne wydawnictwo to prosimy o kontakt do 13 grudnia.

Płyta zostanie wydana w 100 egzemplarzach i zostanie rozdana przedstawicielom samorządów oraz śląskich i ogólnopolskich organizacji pozarządowych.

zobacz więcej


Dla Was się szkolimy i rozwijamy, a potem za darmo oddajemy to, co mamy najlepszego. Od grudnia br. dodatkowo nasze szeregi zasiliły się kilkoma Mobilnym Doradcami w Programie Sektor 3.0.

Doradcy mają za zadanie świadczyć nieodpłatną pomoc z szeroko rozumianych nowych technologii (www, FB, zakup sprzętu, grafika, itp.)

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się już dziś!

zobacz więcej


Film jest jedynym medium, które jest w stanie dotrzeć do każdego i jest popularny w każdej grupie wiekowej. Dlatego społecznicy coraz częściej sięgają po to narzędzie aby promować swoje cele i działania. Niestety sporej liczbie osób z „pozarządówki” ciągle wydaje się, że produkcja filmowa jest droga. Ona może taka być, jeżeli nie zadbamy odpowiednio o następujące kosztochłonne czynniki:

 

zobacz więcej