Niektóre organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne chętnie sięgają po formę przekazu jaką jest wideo, a inne wręcz przeciwnie – unikają go mówiąc, że nie mają na to ani czasu, ani środków, ani nie widzą sensu takiego działania. Jednak, jak zauważa Artur Kurasiński w wywiadzie na portalu ngo.pl: „Ważnym trendem w świecie informacji będzie angażowanie za pośrednictwem wideo. Do 2020 roku liczba wszystkich danych wymienianych w internecie wzrośnie do 80% na rzecz danych związanych z filmami i filmikami. Ludzie są wzrokowcami, uwielbiają patrzeć i w ten sposób poznawać świat.”

Dla tych społeczników, którzy nie mają czasu i pieniędzy podpowiadamy: da się nakręcić doby film taniej niż myślicie.

 

zobacz więcej


Ten rok był dla nas rokiem zmian i dalszego intensywnego rozwoju. Rozwijamy się dzięki Wam i dla Was planujemy kolejne działania.  W przyszłym roku będziemy dalej rozwijali się medialnie i szukali nowych inspirujących pomysłów na działania. 

Zapraszamy do wpisywania się do Naszej Sieci. Wszelkie informacje związane z wpisami znajdują się na: http://www.slaskasiec.pl/do-pobrania 

Do siego!     

zobacz więcejJesteś członkiem Sieci i masz ciekawy materiał video, ale nie masz pieniędzy na jego wydanie?

W grudniu wydajemy swój materiał na DVD i mamy na to parę złotych. Na płycie zostanie trochę miejsca dla Waszych filmów dlatego jeżeli macie ochotę na wspólne wydawnictwo to prosimy o kontakt do 13 grudnia.

Płyta zostanie wydana w 100 egzemplarzach i zostanie rozdana przedstawicielom samorządów oraz śląskich i ogólnopolskich organizacji pozarządowych.

zobacz więcej


Dla Was się szkolimy i rozwijamy, a potem za darmo oddajemy to, co mamy najlepszego. Od grudnia br. dodatkowo nasze szeregi zasiliły się kilkoma Mobilnym Doradcami w Programie Sektor 3.0.

Doradcy mają za zadanie świadczyć nieodpłatną pomoc z szeroko rozumianych nowych technologii (www, FB, zakup sprzętu, grafika, itp.)

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się już dziś!

zobacz więcej