„Profesjonalnie w Sieci” jednym z najsympatyczniejszych projektów, jaki zrealizowaliśmy. I jeden z najlepszych. Efekty tego projektu to: sprawienie, że na twarzach prawie 500 osób dla których wyprodukowaliśmy wspaniałe magnesy i przypinki na Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Katowicach zagościł szeroki uśmiech. Kolejnym cudownym efektem działań było stworzenie wspaniałych stoisk wystawienniczych wyposażonych w atrakcyjne leżaki na 2 imprezach plenerowych, które odbyły się w naszym województwie.

zobacz więcej


Należysz do śląskich aktywistów społecznych podejmujących wspaniałe inicjatywy lokalne, lecz nie jesteś w stanie zbudować społecznego poparcia dla swoich idei w Internecie, ze względu na brak teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu budowania stron www?

Możemy temu zaradzić, oferując Ci 4-tygodniowy warsztat, efektem którego będzie zbudowanie Twojej pierwszej strony www w oparciu o szablon wordpress. Dzięki temu Twoja inicjatywa zaistnieje w sieci.

zobacz więcej
Miło nam poinformować, że 1 sierpnia rozpoczniemy realizację projektu „Profesjonalnie w Sieci” dofinansowanego w ramach FIO Śląskie Lokalnie.

Projekt „Profesjonalnie w Sieci” jest w całości realizowany wolontarystycznie, a w ramach niego zaplanowano:

  • zakup 20 leżaków do wypożyczania członkom Sieci, zakup maszyny do produkcji przypinek i aparatu instax, które będą do dyspozycji członków Sieci;
  • zakup programu do księgowania, abyśmy byli naprawdę profesjonalni.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

zobacz więcej